vesti24.mk
ЗАБАВА

Марија е војник, но и модел: Не се знае кога е по опасна, во униформи или во бикини

ECA

Во последно време често имаме шанса да се увериме дека дел од припадничките на израелската армија се исклучително убави и згодни. Иако изгледа прекрасно, Марија Мири Домарк (21) се „претвора“ во опасна девојка кога ја облекува војничката униформа.

Оваа убавица доаѓа од градот Кирјат Оно во срцето на Израел. Нејзиното единствено оружје не е нејзината убавина, шармантиот лик и совршеното тело, таа знае како да употребува пушка како вистински професионалец.

Кога не е во униформа, нејзините фанови на социјалнитем режи најчесто можат да ја видат во бикини.

Loading...

Related posts