vesti24.mk
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Маж излета од автомобил кај подвозникот кај Црниче – Фото

ECA

Маж излетал од својот автомобил кај подвозникот на булевар „Кочо Рацин“ во близина на Црниче.

Од полицијата за Курир велат дека случајот во полиција бил пријавен од случаен минувач кој кажал дека маж паднал од возило марка „Рено“.

Според коментарите на социјалните мрежи станува збор за повозрасен маж кој со амбулантно возило бил пренесен во болница и бил во свесна состојба.

Што точно се случило и каква е сега здравствената состоба на лицето се уште не е познато.

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

Loading...

Related posts