vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Менаџерот на кафе бар „Студио 54“ претепан од сопственикот на барот

ECA

Менаџерот на кафе барот „Студио 54“ кое се наоѓа на  улица Македонија во Скопје е претепан од сопственикот и вработени во локалот.

Полицијата сооопшти дека покрај сопственикот на барот шеснаесетгодишниот менаџер во кафе барот го тепале и лицето за обезбедување и од едно лице вработено како келнер во локалот.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Loading...

Related posts