vesti24.mk
ЗАБАВА

Мислеше дека пајак и влегол во гаќичките: Водителка во паника го крена фустанот и покажа нешто што не требаше

ECA

Сево ова одеше во живо. Најпрво сите присутни беа збунети, на никој не му беше јасно што се случува а самите натпреварувачи беа шокирани.

Водителката наеднаш стана се сврте со грб и го крена својот фустан. Таа подоцна кажа дека мислела оти во гаќичките имала пајак.

Ова се случуваше во живо во емисија на романска телевизија. Водителката Илинка Вандичи во паника го крена фустанот и ја покажа долната облека.

Во „бркањето“ на пајакот и помогна и еден од натпреварувачите.. Откако се увиде дека нема ништо, емисијата продолжи нормалано.

Навистина интересна и необична ситуација. Целото видео можете да го погледнете подолу.

Loading...

Related posts