vesti24.mk

Category : МОДА

МОДА

Боите зборуваат: Во која изгледате интелигентно, а во која неодоливо (фото)

admin
Боите се многу важни, како во модата така и во секојдневниот живот. Црната боја симболизира моќ и авторитет. Црната е боја на елеганцијата. Што мислите