vesti24.mk
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Момче и две девојки голи во акција во паркиран автомобил: Кога се слушна пукање веднаш излегле

ECA

Еден маж одлучи да се пошегува со момче кое во својот автомобил бил на задното седиште во присуство на две девојки, така што поставил петарди пред возилото. Кога пред автомобилот почна да пука, од него истрчале тројца голи луѓе, но кога сфатиле дека е шега било доцна и биле бесни.

На Фејсбук се појави снимка која очигледно многу ги налути учесниците во истото. Не е познато каде е снимено ова видео, но многу брзо стана вирално.

Имено, на снимката се гледа автомобил во кој маж е во друштво на две девојки при што автомобилот буквално се тресе. За да ги присили да излезат надвор, еден маж одлучи да им приреди незаборавна шега.

COMO ATRAPALHAR UMA TRANSA

Jovem revela como conseguiu comprar um carro novo trabalhando na internet: http://bit.ly/trabalhenainternetCB

Posted by Elfo videos on Tuesday, 31 July 2018

Тој ги запалил петардите пред автомобилот и кога почнале да пукаат, тој извикал “пукање, пукање!”

извор:точка.ком.мк

Loading...

Related posts