Uncategorized

Мртов маж пронајден во куќа во Охрид

ECA
Вчера околу 17 часот и 50 минути во Охрид во куќа на улица „Лазо Трпоски“ пронајден е починат 58- годишнит А.Т.

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

Увид на местото на настанот извршила екипа од Секторот за внатрешни работи Охрид.

извор: пресс24

Loading...

Related posts