vesti24.mk
ЖИВОТ ЗАБАВА

Најдобриот задник од македонската естрада: Пејачката ги покажа своите облини на плажа (ФОТО+ВИДЕО)

ECA

Сузана Гавазова ги почести своите следбеници со повеќе фотографии од својот одмор на кои таа ги открива своите облини.

Гавазова ги објави фотографиите од нејзиниот одмор на плажа, а коментарите за нејзиниот изглед се само позитивни. Мора да признаеме дека бикинито на плажа и стои навистина одлично, а веруваме дека пејачката и одлично се забавува за време на својот одмор.

Повеќето ќе се согласат дека таа е една од најзгодните пејачки на македонската естрада. Погледнете ги фотографиите кои таа ги објави на својот инстаграм профил.

View this post on Instagram

Koga sonceto zaogja denot shto go pozlatuva!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

View this post on Instagram

#photography

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

View this post on Instagram

#beach #mohito #fan #partytime

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Loading...

Related posts