ЗАБАВА

На Брена среде настап во Охрид и пукна фустанот: Реакцијата на пејачката е хит!

ECA

На Лепа Брена досега и се случуваа различни незгоди на сцената, при што најекстремни беа падовите на настапите.

Меѓутоа досега не е се случило да настапува со дупка на фустанот.

Имено, Брена во текот на настапот на плажата Градиште во Охрид го скинаа фустанот, но пејачката како вистинска ѕвезда го  одржа концертот и се преправаше како ништо да не случило.

https://www.instagram.com/p/BXJrTnRggn4/

извор:сител

Loading...

Related posts