vesti24.mk
ЖИВОТ

На сопругот му „наместила“ малолетничка, но останала шокирана кога видела што направил! (ВИДЕО)

ECA

Жена на својот сопруг му наместила заводничка која му пристапила додека ги хранел патките во паркот. Девојката лажела дека сеуште не е полнолетна, што на крајот не му засметало на напалениот маж.

To Catch a Cheater, или во превод „Фатете го прељубникот“, е Јутуб канал кој открива колку некој ја цени својата врска. Личноста на својот партнер му мести атрактивна заводничка или заводник и потоа со скриена камера ја прати неговата реакција.

Овој пат жената на својот сопруг му наместила „малолетна“ заводничка која му пристапила додека ги хранел патките во паркот. Започнале со рагзговорот и набрзо му кажаќала дека не е полнолетна, иако имала 18 години. почнала да го заведува со истегнување, на што тој останал затекнат.

Сепак, успеал да се снајде и и понудил пријателство и го земал нејзиниот број, а сопругата останала згрозена. Сопругот сфатил дека паднал во замка откако приметил дека девојката била озвучена, но било предоцна. Шокираната жена сфатила дека бракот ие лажен и завршиа во солзи.

– Сега знам дека живеам со странец, заклучила таа.

https://youtu.be/pho64Me6yFE

Loading...

Related posts