vesti24.mk
ЗАБАВА

Неговата појава го шокираше жирито, но пеењето ги остави без текст!

ECA
Фреди Комбс ја имаше една од најшокантните претстави во историјата на „Х Фактор“. Тој тежел 230 килограми и води битка за живот. Веќе стигнал до 180 килограми и е на добар пат за дополнително намалување на килограмите.
На сцената тој се појави во инвалидска количка во придружба на неговата сопруга. Неговото излегување беше шок за сите присутни, но тој само побара шанса да го покаже неговиот талент.
Откако почна да пее сите останаа без текст. Погледнете го неговиот настап..
Loading...

Related posts