vesti24.mk
ЗАБАВА

Некогаш живот на село, а денес вистински луксуз – погледнете го домот на Дарко Лазиќ (ФОТО)

ECA

Пејачот Дарко Лазиќ живее во луксузен стан во Белград, заедно со својата сопруга Ана Севиќ и нивната ќерка Лорена.

По победата во шоут Ѕвездите на Гранд“ во 2009 година, Дарко се стекна со голема слава, па успеа да овозможи луксузен живот за себе и семејството.

Погледнете го неговиот дом:

Loading...

Related posts