ЗАБАВА

Неверојатна сличност: Ова е двојничката на Џенифер Лопез (ФОТО)

ECA

Американската бодибилдерка Џенис Греј често ја заменуваат со Џеј Ло на улица, бидејќи сличноста е навистина неверојатна.

Освен што физички потсетуваат една на друга, имаат и сличен стил на облекување, што дополнително ги збунува луѓето на социјалните мрежи.

„Лажната Џеј Ло“ е воодушевена од споредбата сославната пејачка и актерка, па и самата на Инстаграм почна да објавува „заеднички“ фотографии.

Loading...

Related posts