ЗАБАВА

Никој не го гледа морето од нејзе – Кога ќе ги видите облините ќе заборавите како се викате

ECA

Тина Ивановиќ предизвика воодушевување на мажите со новата фотка од летувањето.

Таа со жешките фотки од Бодрум, предизвика огромно внимание и начисто ја распламна фантазијата кај мажите, бидејќи и на 42 години има перфектна линија.

Тина веќе со години важи за една од најзгодните пејачки на српската сцена, а од лето во лето, тоа и го докажува, бидејќи годините навистина се на нејзина страна.

Иако пејачката посака да покаже морското синило и сценографијата зад себе, малку кој можеше да го сврти погледот од нејзините бујни гради, кои едвај ги собираше во костимот за капење.

Притоа уште и секси задникот завзема топ место на фотката…

извор:репортер.мк

Loading...

Related posts