vesti24.mk
ЗАБАВА

Никогаш не би ја препознале: Стоја без шминка отиде на шопинг, ќе се шокирате

ECA

Пејачката Стојанка Новаковиќ Стоја неодамна потполно го промени изгледот, а кога на улица се појави без шминка, едвај ја препознаа.

Имено, пејачката е фатена во шопинг, во природно издание и без трошка шминка.
Очигледно одлучи да вложи во својот изглед, па после естетските зафати ослабе, ја скрати косата и на изненадување на сите се офарба во руса нијанса.
Сето ова потполно го промени нејзиниот изглед, па пејачката изледа сега многу помладо.
Дали би ја препознале кога ќе ја видите на улица?

Loading...

Related posts