vesti24.mk
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Носела само минијатурни гаќи: Сестрата на напаѓачот на Рома повторно провоцира со фотографија

ECA

Кристина Шикова, сестрата на напаѓачот на Рома, Патрик Шик, повторно ја пробудила имагинацијата на машкиот пол во Италија.

Секси манекенката знае одвреме навреме да ги “запали страстите”.

Атрактивната Чехинка е позната по тоа што на социјалните мрежи споделува секси фотографии, а истото го направила и неодамна.

Таа на својот Инстаграм профил споделила фотографија, на која речиси гола “лежи на сонце”, а на себе носела само минијатурен долен дел бикини.

Кристина инаку се занимава со моделство, па на нејзиниот профил може да најдете многу разголени фотографии.

извор:точка.ком.мк

Loading...

Related posts