vesti24.mk
СВЕТ

Обединетите Арапски Емирати: Голема сообраќајна несреќа во градот Абу Даби (ВИДЕО)

ECA

Вчера изутрина се случил голема сообраќајна несреќа во градот Абу Даби поради силна магла на автопатот.

Posted by Humoud Al Fajrawi on Tuesday, 6 February 2018

Posted by Humoud Al Fajrawi on Tuesday, 6 February 2018

Posted by Humoud Al Fajrawi on Tuesday, 6 February 2018

Loading...

Related posts