vesti24.mk
ЦРНА ХРОНИКА

Очевидец раскажува за убиството: Мартин беше мирно дете, го убија пред својот дом

ECA
Очевидец пред телевизиските камери раскажува за убиството на фудбалерот Мартин Јанушев вечерва во скопската општина Аеродром.

Го слушнав истрелот и го знам детето. Од Мартин нема помирно дете, вели очевидецот пред камерата на 24 Вести.

Loading...

Related posts