ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Од понеделник пад на температурите за 10 до 15 степени

ECA

Пеколните температури и портокаловата фаза во Македонија до недела кога метеоролозите очекуваат врнежи и пад на температурите за 10 до 15 степени.

извор:канал5

Loading...

Related posts