ЖИВОТ

Отишла да го види својот татко ама не очекувала да и се случи ова

ECA
Кристин Џонсон сакала на својата ќерка да и ја исполни роденденската желба, па дозволиле таа да офарба неколку праменчиња од својата коса.

Но, викендот кога отишла кај нејзиниот татко и маќеата, се случило нешто лошо.

Тие двајца биле толку изреволтирани од посветлите прамени во косата, што ја нападнале девојката.’

Потоа зеле ножици во рацете, по што девојката останала без коса.

-Вака изгледаше мојата ќерка кога ја однесов кај нејзиниот татко, а другата фотографија е од она што се случило пред да ми ја вратат. Ова се случи само затоа што дозволив да си офарба неколку прамени, пишува Кристин на својот Фејсбук профил.

Откако фотографиите завршија на социјалните мрежи, голем број на корисници ги осудуваат таткото и маќеата за злоставување на дете.

This is what my daughter looked like Sunday when I took her home and the other two pics is what happened today before she was brought to me… all over me having highlights put in her hair for her birthday!

Posted by Christin Johnson on Wednesday, 31 January 2018

Loading...

Related posts