vesti24.mk
ЉУБОВ И СЕКС

Ова е згодната бринета која го фрли “кралот на Инстаграм” на колена

ECA

Прекрасната Суелин Медеирос успеала да го “фрли на колена” славниот Ден Билзеријан, познат и како “кралот на Инстаграм”.

Суелин, исто како и своето момче, ја стекнала својата популарност на споменатата социјална мрежа каде постојано објавува провокативни фотографии и рекламни објави за бројни брендови.

Таа моментално ужива во друштво на Билзеријан на одмор во Тајланд.

Loading...

Related posts