ЗАБАВА

Oва не се гледа секој ден: Сузана Турунџиева се соблече во бикини (фото)

ECA

Летните високи температури и горештини придонесоа голем број личности да се соблечат во бикини и да го покажат своето згодно тело.

Македонската водителка и писателка Сузана Туринџуева одлучи денот да го почне на сосема поинаков начин. Односно, таа се соблече во бикини и го покажа своето згодно тело. Погледнете, ова не се гледа секој ден.

Loading...

Related posts