vesti24.mk
ЖИВОТ

Овие жени заработуваат многу повеќе од своите партнери

ECA
Иако се чини дека мажите доминираат, сепак жените се тие кои владеат со светот.

Сепак не добиваат доволно заслуги и пари.

Во 2018 година тоа сепак се менува, па поради тоа ви ја претставуваме листата на парови во која дамите заработуваат повеќе од своите мажи.

1. Ким Кардашијан и Кање Вест

2. Бијонсе и Џеј Зи

3. Џенифер Лопез и Алекс Родригез

4. Кајли Џенер и Тревис Скот

5. Џиџи Хадид и Заин Малик

6. Меган Маркл и Принцот Хари

Loading...

Related posts