vesti24.mk
ЗАБАВА

Перверзник глумел гинеколог: Прегледувал згодни пациентки (ВИДЕО)

ECA

Болничкиот персонал уловил перверзник кој глумел дека е гинеколог со цел да прегледува пациентки. Откако го фатиле тој се бранел дека е волонтер.

Истиот момент бил затворен од страна на полицијата, а подоцна бил пуштен на слобода, бидејќи немал направено никаков кривичо дело, а полицијата сметала дека се работи за пропуст на болницата.

32 годишниот Русин Антон Јурин бил во затвор поради кражба, а за брзо време повторно се нашол позади решетките, поради глумењето гинеколог и злоупотреба на жени.

Тој облекол бел мантил и на пациентите им се претставувал како доктор и ги одбирал само пациентите кои му биле нему згодни.

Го откриле откако пациента се посомневала дека тој навистина е доктор. Во продолжение можете да го погледнете видеото од сторијата.

Loading...

Related posts