vesti24.mk
ЗАБАВА

Погледнете подобро: Цеца објави фотографија која малку ќе ве збуни (фото)

ECA
Фолк дивата Светлана Ражњатовиќ се почесто е активна на социјалните мрежи.
Овој пат пејачката сподели фотографија на која на прв поглед изгледа поптполно нормално, но доколку се загледате, ќе вочите дека на неа се  и Анастасија и Цеца.
– Близначки – напишала пејачката под фотографијата
Признаваме дека на прв поглед многу е тешко да се воочи која е од левата страна, а која од десната.
 Дивата и нејзината ќерка добија бројни коментари на сметка на нивниот изглед.
Loading...

Related posts