vesti24.mk
ЖИВОТ

Погребан човекот кого го прегази Тони Цетински – никој од семејството не дојде на погреб

ECA
62-годишниот Ибрахим, човекот кого Тони Цетински го прегази со автомобилот, е испратен денеска во вечниот дом. На гробиштата не се појавил ниту пејачот, ниту било кој од неговото семејство.

– Тоа и се очекуваше, преголем е Тони Цетински за малите луѓе како нас, рекла една пријателка на покојниот за српскиот Курир.

Семејството на човекот не било расположено за давање изјави.

Loading...

Related posts