ЗАБАВА

ПОКРАТКА И СВЕТЛА КОСА: Анастасија Ражнатовиќ го измени својот личен опис! (ФОТО)

ECA

Драстична промена на која никој не се надеваше го измени личниот опис на ќерката на Цеца.

До неодамна имаше долга црна коса, па сите коментираа дека така премногу личи со својата мајка.

Меѓутоа Анастасија реши да ја препушти работата во рацете на стилистите и да експериментира со својот стил. Пократка коса со нежен светол сјај.

Промената и стои одлично!

Loading...

Related posts