vesti24.mk
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Поп ѕвездата ги покажала ненормално долгите нозе и голиот задник

ECA

Украинската поп ѕвезда која оваа година беше прогласена за најубава жена, го покажала својот гол задник на Инстаграм и ги воодушевила бројните фанови на оваа социјална мрежа.

Оља Пољакова, 34-годишната пејачка која на Инстаграм ја следат повеќе од 1,3 милиони луѓе, покажала и повеќе од што треба. Таа позирала гола во текот на својот одмор на Малдивите, а фотографиите ги објавила на својот профил.

Инаку, Оља била ученичка на вокалниот тренер Сет Ригис кој работел со Принц, Мајкл Џексон и Мадона, пишува “Daily Star”.

Добитничка е на неколку музички награди во Украина, а во 2012 година пеела на домашниот натпревар за Евросонг. Претходно оваа година беше прогласена за најубава жена во земјата.

Пољакова е во брак со богат бизнисмен со кој има две ќерки.

Loading...

Related posts