СПОРТ

Познатиот фудбалер ги менуваше девојките како чорапи додека не ја сретна неа

ECA

Шпанскиот фудбалер Серхио Рамос кој го прослави својот 32. роденден, освен по успесите на теренот, познат е и по тоа дека секогаш ги има најубавите девојки.

Се чини дека манекенките отсекогаш му биле слаба страна, а потоа се скрасил со скоро десет години постарата Пилар Рубио.

Погледнете со какви сѐ убавици беше во врска фудбалерот:

 

Loading...

Related posts