vesti24.mk
ЗАБАВА

Прекрасната пејачка Симона Поповска блесна во венчаница! – Галерија

ECA

Неодамна пејачката Симона Поповска стапи во брак со својот љубен. Конечно на нејзиниот профил осамнаа фотки од венчаницата и нејзиниот посебен ден.

извор:скопје24

Loading...

Related posts