vesti24.mk
ЗАБАВА

Пробаа да му го украдат телефонот, но се зезна јако (видео)

ECA

Човек прави одличен пренк во кој го остава телефонот да му седи на клупа додека он чита весник или дреме.

Случајни минувачи мислат дека не обрнува внимание, па пробуваат да му го украдат телефонот. Колку само ќе се зезнат кога ќе го земат во раце.

извор:екслузив.мк

Loading...

Related posts