vesti24.mk
ЉУБОВ И СЕКС

Професорка по англиски во жешка акција со свој ученик (15), нејзиниот сопруг ги фатил на дело

ECA

Професроката по англиски Андреа Никол Б. (29) била фатена во петокот, откако цела година имала с**с со малолетен ученик (15).

Таа предавала англсики во христијанска школа во Спрингфилд, а била фатена на 5. декември додека имала однос со својот ученик.

Професорката била фатена во куќата во која живее со сопругот, а имале и мачка и куче. Полицијата открила дека професорката редовно имала односи со својот ученик уште од 2016. година, како и дека му давала алкохол и марихуана.

На нејзинипт телефон полициските служби пронашле фотографии кои таа му ги праќала на нејзиниот ученик.

Тие биле фатени од нејзиниот сопруг, а освен ова родителот на ученикот добил анонимен емаил во кој гоп рашуваат дали знае дека Андреа има се***ален однос со неговиот син, а биле приложени и фотографии од нив двајцата во кревет.

Таа во меѓувреме добила отказ од работата.

 

Loading...

Related posts