vesti24.mk
МАКЕДОНИЈА

Пронејдена мртва девојка во “Скопје Сити Мол”

ECA
Млада девојка на возраст од околу 25-30 години вчера била пронајдена мртва во тоалетот на Скопје Сити Мол, а неофицијално причината за тоа е веројатно предозираност од дрога, објави Вечер.

Очевидци говорат дека екипите на МВР и крим техника веднаш излегле на терен.

По налог на обвинител, телото е предадено на обдукција.

Од МВР го потврдуваат случајот.

Loading...

Related posts