ЗАБАВА

Ракометарот со љубената на плажа: Девојката на Стоилов е сирена во бикини! (ФОТО)

ECA

Ракометарот на европскиот шампион Вардар, Стојанче Стоилов веќе подолго време е во врска со струмичанката Катерина. Тие уживаат во љубовта и го користат секој слободен миг да бидат заедно, некаде во природа, на одмор, на плажа…

Деновиве Стојанче и Катерина се на одмор, а вљубената двојка не се штеди да ги покаже емоциите и на социјалните мрежи.

Убава и згодна, таа се соблече во бикини, па зедничкото селфи со саканиот, ама и нејзината фигура на „морска сирена“, ракометарот не се двоумеше јавно да ги покаже, објавувајќи ги на Инстаграм.

извор:вистина.мк

Loading...

Related posts