vesti24.mk
МОДА

Романтични, егзотични… Костими за капење за претстојното лето (ФОТО)

ECA
Контроверзната Рита Ора е новото заштитно лице на италијанскиот моден бренд  за костими за капење и облека Tezenis. Популарната музичка ѕвезда ја претстави најновата колекција за лето 2017 во која главната улога ја имаат цветните, тропски и животински дезени.

извор: убавинаиздравје

 

Loading...

Related posts