ЖИВОТ

Роналдо јадеше гравче во Скопје (фото)

ECA

Денеска во Скопје ќе се игра финалето од УЕФА купот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед. Фудбалските ѕвезди пристигнаа вчера во нашата метропола, а помеѓу нив најмногу внимание добива Роналдо.

Фудбалерот на Реал во Скопје го проба традиционалото гравче, а фотографијата беше објавена и на социјалните мрежи.

Loading...

Related posts