vesti24.mk
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Руската секс бомба објавила провокативно видео

ECA

Викторија Одинцова е руски модел кој постојано ги “запалува” социјалните мрежи.

Оваа 23-годишна девојка е позната по своите авантури и љубовта кон екстремните спортови, а светот ја познава и како поранешна партнерка на Фернандо Алонсо, популарниот возач на Формула 1.

Имено, Викторија на својот Инстаграм профил често објавува провокативни фотографии, а неодамна таа објавила и видео во кое излегува од базен во мокра маичка. Видеото е повеќе од провокативно, а истото е прегледано над еден милион пати.

View this post on Instagram

😈 @colorswitch x @mavrin

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Loading...

Related posts