ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Самоубиство го потресе Скопје – Попладнево жена се фрли од зграда

ECA

Жена на возраст од 56 години , денес околу 17:40 часот ставила крај на својот живот, скокајќи од зграда на улицата „Аугуст Цесарел“ бр. 5.
На лице место констатирано е дека се работи за лицето А.С (1961). Итната медицинска помош констатирала само смрт.

Полицијата ги презема потребните мерки за разрешување на случајот.

Loading...

Related posts