vesti24.mk
Uncategorized

Саша Ковачевиќ на базен во Велес (ФОТО+ВИДЕО)

ECA

Вечерва во Велес на градискиот базен Снупи голем спектакуларен концерт на најбараниот и најатрактивен пејач на балканот Саша Ковачевиќ. Со концертот ќе се означи почетокот на летото 2017. Останаа уште мал број билети за овој настан кој несмеете да го пропуштите.

10ти ЈУНИ • Саша Ковачевиќ • Базен Снупи Велес

Бројот на карти и резервации е ограничен! Жаре Бербер започнува потоа ѕвездата на вечерта Саша Ковачевиќ! Ве очекуваме – Јавете се на 076/28-88-74Ве очекуваме! 10ти ЈУНИ • Саша Ковачевиќ • Базен Снупи Велес

Posted by Ресторан Снупи on Thursday, 8 June 2017

Loading...