vesti24.mk
СВЕТ

Се појавија фотографиите на преседатлот на клубот и фудбалерот во јавноста

ECA

Рубио де Луке клуб во првата лига во Парагвај ја потресе светската јавност. Играчот на клубот Бернардо Габриел Кабалеро и преседателот на клубот Антонио Гонзалез се појавија во кревет заедно. Скандалот се појави кога се обелоденија фотографиите на двајцата во кревет.

Loading...

Related posts