ЗАБАВА

Се соблече Злата, ќерката на Зорица Брунцлик и ги остави сите без текст!

ECA

Блогерката Злата Аранѓеловиќ (26), ќерката на Зорица Брунцлик и Мирољуб Аранѓеловиќ Кемиш, објави неколку слики во бикини и ги воодушеви сите.

Злата сака да ги истакнува своите облини, без разлика дали е облечена во краток фустан или бикини.

Сепак најмногу коментари Злара предизвикала со оваа фотографија на која Злата го покажува затегнатиот задник.

извор:сител

Loading...

Related posts