ЗАБАВА

Сека Алексиќ во кревет со друг маж

ECA

Сека Алексиќ веќе седум години ужива во бракот со Вељко Пијикиќ. Минатата година на свет го донесе и синот Јаков, како круна нивната љубов.

Затоа нејзините пратители беа изненадени кога неодамна на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е во кревет со друг маж.

Нејзините прсти се на неговата уста, а главите прислонети една до друга.

Во прашање е нејзиниот долгогодишен соработник Саша Лазиќ, а пејачката под фотографијата напишала „My bro” (Мојот брат) и покажала сепак дека Вељко нема причина за грижа.

Сека соработувала со Лазиќ на нејзиниот последен албум „Кома“, а многу од нејзините обожаватели го пофалија изгледот на нејзиниот „брат“.

извор:сител

Loading...

Related posts