ЖИВОТ

Сека конечно го покажа синот Јаков: Преслатко мало момче

ECA

Пејачката Сека Алексиќ, пред помалку од една година на свет го донесе малиот Јаков, кој е нејзина прва радост.

Таа ја најавила и неговата роденденска забава, за која се планира огромна забава.

На својот Инстаграм профил таа кончено одлучила да го покаже своето синче, кое веќе почнало и да лази.

☘️☘️☘️

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Najlepsi trenuci! 😍 @mini.be

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

извор:репортер

Loading...

Related posts