vesti24.mk
ЖИВОТ ЗАБАВА МОДА

Секс-Бомба: Има 30 години, а во животот била само со еден маж

ECA

Кога помислувате на ангелите на Викторија, ретко на кого му проаѓа низ глава дека убавиците кои се заштитни лица на оваа куќа се всушност фамилијарни девојки.

Иако, рака на срце, не сите се во брак или имаат деца, има и модели кои веќе со години имаат семејства.

Можеби најдобриот пример за тоа е светската убавица Кендис Сванапул, 30-годишната манекенка која има две деца со вереникот Херман Николи.

Овој пар е заедно од 2005 година, кога Кендис имала само 17 години. Парот го добил своето прво дете, синот Анака во 2016 година, а второто дете – синот Ариел, во јуни 2018 година.

Како што е познато, Херман ѝ бил првиот партнер на убавата Кендис, а оттогаш таа не била во врска со друг маж.

Инаку Кендис пред два дена се појави на ревијата на “Victoria’s Secret”, нешто повеќе од пет месеци откако се породи.

Еве како изгледаше манекенката на последната ревија:

Loading...

Related posts