vesti24.mk
ЗАБАВА

Секс бомба од Венецуела: Франческа Лараин (ФОТО)

ECA

Франческа е фотомодел со италијанско потекло, родена на 28 септември, 1996 година во Каракас, Венецуела.

Висока е 172 см, а нејзините заводливи фотографии ѝ донесоа над 25.000 следбеници на социјалните мрежи.

Нејзини фотографии ги краселе страниците на списанијата „Maxim“ и „GQ Italia“ каде рекламирала брендови како 138 Water.

Таа исто така се занимава со моден дизајн – има нејзина линија костими за капење и секси долна облека.

Loading...

Related posts