ВЕСТИ

Секс скандал во болница: Директор во ноќна патрола затекнал сестра како има секс на одделот неврохирургија

ECA

Небојша Димитријевиќ, директор на болницата во Лесковац, ненајвен стигнал на работа на ноќна смена. Една медицинска сестра тоа не го очекувала.

На одделот на неврохирургија, директорот ја фатил медицинската сестра како води љубов со непознат маж.

Очевидците велат дека сестрата била во максимален шок, а дека мажот веднаш избегал. Мажената сестра се исплашила дека ќе добие отказ од работаи во моментов е на боледување.

извор:сител

Loading...

Related posts