vesti24.mk
ЗАБАВА

Секси свадбарка: Водителката од Канал 5 ги собра сите погледи на свадба

ECA
Водителката Јелена Спенџарска викендов присуствувала на свадбена веселба во Струмица.

За таа пригода водителката избрала секси црн фустан со тантела затворен до врат и црни сандали. Со својот изглед веднаш се пофали на социјалните мрежи и веруваме дека ги собрала сите погледи на свадбата.

извор: курир

 

Loading...

Related posts