vesti24.mk
ЗАБАВА

Селма Хаек и во 52-та година изгледа одлично

ECA

Селма Хаек споделила неколку фотографии на својот Инстаграм профил, каде позира во бикини и без шминка, а нејзините следбеници останале без здив.

Убавата актерка објавила неколку неретуширани фотографии и со тоа докажала дека стареењето не ја заплашува, а од неколку погледи на нејзините фотографии, во 52-та година е и повеќе од јасно дека нема никаква причина за тоа.

View this post on Instagram

🌊🌊🌊

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

За своите изданија, мексиканско-американската актерка добила бројни комплименти, а нејзините обожаватели кои на Инстаграм се повеќе од 7,2 милиони, не можеле да ѝ се изнагледаат.

View this post on Instagram

#nofilter #noretouching

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Инаку, Селма е во брак со модниот могул Франсоа-Хенри Пино, со кој има ќерка и за кој актерката изјавила дека сака да остаре со него.

извор:точка.ком.мк

Loading...

Related posts