vesti24.mk
ЗАБАВА

Шарлиз Терон има нова љубов

ECA

Холивудската ѕвезда Шарлиз Терон, по разделбата со Шон Пен, од неодамна е во љубовна врска со Габриел Обри, поранешниот на својата колешка Хали Бери.

Терон и Обри биле снимени заедно од папараците во Санта Моника. Двојката се запознала покрај заедничкото училиште на нивните деца.

Шарлиз има две посвоени деца, а 40-годишниот Габриел ја има 9-годишна ќерка од Хали Бери, кои го посетуваат истото училиште.

„Двајцата се забележаа во училиштето и на крајот работите се случија. Меѓу нив има силна врска, но работите сè уште се премногу во рана фаза. Затоа и не ја споделуваат врската”, коментираат извори блиски до актерката.

извор: аktuelno24.mk

Loading...

Related posts