vesti24.mk
АВТОМОБИЛИ ТЕХНОЛОГИЈА

Škoda KAROQ е сосем новиот компактен SUV од чешкиот бренд! (ВИДЕО)

ECA

Исклучително просторно возило, со емотивен и динамичен дизајн, нуди нови системи за асистенција на возачот, целосни LED светла и за првпат кај Škoda – дигитална инструмент табла. Потрошувачите ќе може да бираат помеѓу пет варијанти на мотори. Погледнете ги првите фотографии од KAROQ во галеријата!

Видео:

Loading...

Related posts